Albanian  paleta plastike 40 x 48 në një mënyrë me kapacitet 1000 kg deri në 1500 kg40 x 48 paleta plastike në një mënyrë me kapacitet 1000 kg deri në 1500 kg:
Materiali: plastike, plastike, HDPE plastike
Lloji: Paletat plastike të gatshme për fole.
Lloji i hyrjes: 4-rruga
Stili: E vetmja e ballafaquar
Vendi i origjinës: Kinë (kontinent)
Ngjyra: Blu ose e Lirë për të pranuar porosi
Logo: Printime mëndafshi të lirë, embossing.
Furnizuesi - Shandong Lingyue:
LingYue, në kinezisht do të thotë të shkëlqyera. Me zhvillimin e më shumë se 20 vjetësh, LINGYUE ishte prodhuesi më i madh profesional i paletave plastike prej porcelani. Në vitin 2018, LINGYUE investoi dy fabrika metalike për paleta çeliku dhe prodhimin e paletave të aluminit. Sipërfaqja totale e fabrikave mbulon më shumë se 300000.00 SQM.ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, SGS certificated.Over 400 shtabeve dhe më shumë se 18 inxhinierë të lartë. Qindra paleta plastike molds.Më tepër se 5 milion copë paleta në vit aftësinë e prodhimit.
Pyetje: Si mund ta di cila paletë i përshtatet përdorimit tim?
A: Të gjitha që ju duhet është të jepni më poshtë detaje dhe ne do të propozojmë modele të përshtatshme,
1. Madhësia e paletës Gjatësia * Gjerësia * Lartësia.
2.Pallet përdorim raketë në gjendje paletë, raft në gjendje paletë, dysheme përdorni paletë, eksporti përdorin paletë.
3. Ngarkesa dinamike e kapacitetit të ngarkesës së paletës, ngarkesës statike, duke ngarkuar ngarkesën në përputhje me rrethanat.
Pyetje: A mund ta blesh ngjyrën tonë apo paletën e logos? Sa paleta nuk kemi?
A: Mund t'ju ndihmojmë të personalizoni ngjyrën ose logon
Pyetje: Sa kohë koha juaj e dorëzimit?
Përgjigje: Në përgjithësi, 15-20 ditë pasi të keni marrë një pagesë paraprake. Nëse vendosni një urdhër zyrtar, ne do t'ju japim një plan prodhimi për të garantuar kohën e dorëzimit.
Pyetje: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
A: Në përgjithësi, T / T është zakonisht mënyra.Surely, ne gjithashtu pranojmë L / C, PayPal, Unionin Perëndimor ose të tjerët sipas situatës specifike.
Pyetje: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
A: Mostrat mund të dërgohen nga DHL / TNT / FEDEX, me ajër ose shtoni në kontejnerët tuaj të detit

China Largest Plastic Pallets Manufacturer

Supply Hundreds of plastic pallets in rack able ,stack able ,nest able design .

SHANDONG LINGYUE PACKING PRODUCTS CO.,LTD

Web: https://www.lypallets.com

Hotline:+86-18053958202 -Whatsapp/Wechat

FAX: +86-(0)539-8880037

Email :sales@ly-ifcgroup.com

ADD:1203-146,No.100 Lingong Road,Comprehensive Free Trade Zone,Linyi City, Shandong Province