Macedonian  Пластични шкафове за 5 галдони шишиња за водаПластични шкафове за 5 галдони шишиња за вода:
Материјал: Пластика, обичен и девизен материјал на располагање
Тип: Индустриски шишиња со вода.
Стил: Едноставна
Земја на потекло: Кина (континентална)
Големина: 1360 x 1095 x 128 mm
Боја: сина или друга побарана боја
Опции за означување: Логоа и нумерација на барање, во зависност од јачината на звукот
П: Зошто пластични лавици?
A: Полесни во единица тежина, Безбедно ракување, Отпорност на корозија, Водоотпорен Отпорност на топлина, Отпорност на ладење, Отпорност на масло, Оган-retardant, Чист и хигиенски, лесно дезинфицирани
П: Пластични рамки Карактеристики
A: Може да се рециклира, Еколошки, Не Одржување, Hegelian, Воспалување на задржувањето Издржлив, Молец доказ, 4 начини, Безбедност, Анти пропадна површина
П: Можеме ли да добиеме примероци од вас?
О: Ние би сакале да ви испратиме примероци од нашиот магацин, но товарот ќе биде на висока стапка поради големиот обем и тежина. Значи, ако навистина го сакате, цената ќе биде на вашата сметка. Но, тоа ќе биде попуст ако нарачките се потврдат.

China Largest Plastic Pallets Manufacturer

Supply Hundreds of plastic pallets in rack able ,stack able ,nest able design .

SHANDONG LINGYUE PACKING PRODUCTS CO.,LTD

Web: https://www.lypallets.com

Hotline:+86-18053958202 -Whatsapp/Wechat

FAX: +86-(0)539-8880037

Email :sales@ly-ifcgroup.com

ADD:1203-146,No.100 Lingong Road,Comprehensive Free Trade Zone,Linyi City, Shandong Province