Albanian  Racks plastike për shishe uji 5 gallonRacks plastike për shishe uji 5 gallon:
Materiali: Materiali plastik, i zakonshëm dhe i virgjër në dispozicion
Lloji: Industriale shishe me ujë shporta.
Stili: E vetmja e ballafaquar
Vendi i origjinës: Kinë (kontinent)
Madhësia: 1360 x 1095 x 128 mm
Ngjyra: Blu ose ndonjë ngjyrë tjetër e kërkuar
Mundësitë e etiketimit: Logot dhe numërimi sipas kërkesës, varësisht nga vëllimi
Q: Pse raftet plastike?
A: Lehta në peshën e njësisë, Trajtimi i sigurt, Rezistenca ndaj korrozionit, Rezistenca ndaj nxehtësisë së papërshkueshme, Rezistenca ndaj ftohjes, Rezistenca ndaj vajit, Rezistent ndaj zjarrit, I pastër dhe higjenik, sanitizohet lehtë
Q: Racket e plastikës Karakteristikat
A: Recyclable, Mjedisore, Jo Mirëmbajtje, Hegelian, Retarding Inflaming Qëndrueshme, prova Moth, 4 mënyra, Siguria, sipërfaqet anti-skid
Pyetje: A mund të marrim mostra nga ju?
A: Do të donim të dërgonim mostra nga depoja jonë, por mallrat do të ishin në një shkallë të lartë për shkak të volumit dhe peshës së madhe. Pra, nëse e doni vërtet, kostoja do të jetë në llogarinë tuaj. Por do të jetë një zbritje nëse konfirmohen urdhërat.

China Largest Plastic Pallets Manufacturer

Supply Hundreds of plastic pallets in rack able ,stack able ,nest able design .

SHANDONG LINGYUE PACKING PRODUCTS CO.,LTD

Web: https://www.lypallets.com

Hotline:+86-18053958202 -Whatsapp/Wechat

FAX: +86-(0)539-8880037

Email :sales@ly-ifcgroup.com

ADD:1203-146,No.100 Lingong Road,Comprehensive Free Trade Zone,Linyi City, Shandong Province