Albanian  Pallet plastik të rrjetit industrial Detyra të mëdha për deponPallet plastik të rrjetit industrial Detyra të mëdha për depon.
Karakteristika e paletave plastike: Duke përdorur makina të derdhura të mëdha të injektimit, ne prodhojmë paleta plastike me specifikime të larmishme nga materialet tona të riciklueshme plastike për qëllime magazinimi dhe logjistike në industri të ndryshme.
Avantazhet e paletave plastike në krahasim me paleta tradicionale prej druri përfshijnë:
1) Jetëgjatësi më e gjatë, rreth 5-7 herë në paleta druri;
2) Drita në peshë, pamja e pastër dhe e mirë, jo-toksike, pa hekuri, jo me gjemba.
3) Lehtë për larje dhe dekontaminim, rezistent ndaj kalbjes, jo të ndezshme;
4) Rezistenca acid-pa, pa dëmtues, acid;
5) Recyclable.
Rreth kompanisë:
Me zhvillimin e më shumë se 20 vjet, LINGYUE ishte prodhuesi më i madh profesional i paletave plastike të porcelanit. Në vitin 2018, LINGYUE investoi dy fabrika metalike për paleta çeliku dhe prodhimin e paletave të aluminit. Sipërfaqja totale e fabrikave mbulon më shumë se 300000.00 SQM.ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, SGS certificated.Over 400 shtabeve dhe më shumë se 18 inxhinierë të lartë. Qindra paleta plastike molds.Më tepër se 5 milionë copë paleta në vit aftësinë e prodhimit.
Ne po shkojmë drejt prodhuesit më të madh të paletave në të gjithë Kinën.
FAQ
P: Më pëlqen dizajni juaj, por nuk mund të gjej modelin e duhur nga lista e produkteve, a është në dispozicion madhësia e porosisë?
Po, ne bëjmë produkte dhe projekte me porosi.
Pyetje: Si mund të di cila paletë përshtatet përdorimit tim?
Të gjitha që ju duhet është të jepni më poshtë detaje dhe ekipi ynë i shitjes do të propozojë modele të përshtatshme,
a) Madhësia e paletës Gjatësia * Gjerësia * lartësia.
b) Paletat e shfrytëzimit të paletës në gjendje, paletë në dispozicion të rafteve, paletat e përdorimit të dyshemeve, paletat e përdorimit të eksportit.
c) Ngarkesa dinamike e kapacitetit të ngarkesës së paletës, ngarkesës statike, duke ngarkuar ngarkesën në përputhje me rrethanat.
Pyetje: Do të doja të kisha produktet e mia të dizajnit dhe qty nuk është aq i madh, a është mirë?
Po, ne mund të shkojmë me dizajnin tuaj me porosi, pa marrë parasysh sasinë e vogël apo të madhe, megjithatë, ju lutem kuptoni se kostoja do të jetë e ndryshme.

China Largest Plastic Pallets Manufacturer

Supply Hundreds of plastic pallets in rack able ,stack able ,nest able design .

SHANDONG LINGYUE PACKING PRODUCTS CO.,LTD

Web: https://www.lypallets.com

Hotline:+86-18053958202 -Whatsapp/Wechat

FAX: +86-(0)539-8880037

Email :sales@ly-ifcgroup.com

ADD:1203-146,No.100 Lingong Road,Comprehensive Free Trade Zone,Linyi City, Shandong Province