Macedonian  пластични палети 1100 x 1100 за продажба во водечки производител на Кинапластични палети 1100 x 1100 за продажба во водечки производител на Кина:
Големина: 1100 x 1100 x 150 mm
Материјал: Богородица или рециклирана пластика
Боја: сина или прилагодена
Дизајн: Гнездо со можност за мала тежина, стабилен виљушкар кој пренесува палети, моќен дизајн за тешки работи, можност за редење на дизајнот и така натаму.
Складирање на складишта, пренос на товар, селективни системи за решетка, возење во систем за греење итн
Употреблив камион: Сите виљушкари, палети стокери, палета, итн
Лого: Прилагодено бесплатно.
Компанијата :
LingYue, една од база компанија од Шандонг IFC група.Штадарство во Linyi град, провинцијата Шандонг.Повеќе од 20 години искуство на сервисирање на палети.Рич искуства во производство на пластични и метални палети. Член на кинеската асоцијација за палети. Семејната марка LY е широко прифатена од страна на кинеските претпријатија, како што се Coca-Cola, RedBull, Nongfu пролет и така натаму. Нашите патенти палети, како што се пластични палети со челик засилени за системи за високо оптоварување, пластични решетката за 5 литри вода во шишиња, метални палети со цевки дизајн. Тие се сите сервисирање на стотици клиенти многу добро.
Со повеќе од 20 години развој, LINGYUE беше најголемиот производител на пластични производители на палети од Кина. Во годината 2018 година, Лингју инвестираше две метални фабрики за челични палети и произведе алуминиумски палети. Вкупно фабрики покриваат површина се повеќе од 300000.00 SQM.ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, SGS сертифициран. Околу 400 службеници и повеќе од 18 високи инженери. Стотици пластични палети калапи. Повеќе од 5 милиони парчиња палети годишно производство способност.
Ние се упатиме кон најголемиот производител на палети низ цела Кина.

China Largest Plastic Pallets Manufacturer

Supply Hundreds of plastic pallets in rack able ,stack able ,nest able design .

SHANDONG LINGYUE PACKING PRODUCTS CO.,LTD

Web: https://www.lypallets.com

Hotline:+86-18053958202 -Whatsapp/Wechat

FAX: +86-(0)539-8880037

Email :sales@ly-ifcgroup.com

ADD:1203-146,No.100 Lingong Road,Comprehensive Free Trade Zone,Linyi City, Shandong Province