Albanian  paleta plastike 1100 x 1100 për shitje në prodhuesit kryesorë të porcelanipaleta plastike 1100 x 1100 për shitje në Kinë prodhuesi kryesor:
Madhësia: 1100 x 1100 x 150 mm
Materiali: Virgjëreshë ose riciklohen plastike
Ngjyra: Blu ose e përshtatur
Dizajni: Pesha e lehtë e folesë, platforma e qëndrueshme e ngritjes së forkliftëve, dizenjimi i detyrës së rëndë në raft, dizajni i kthyeshëm i grumbullimit dhe kështu me radhë.
Magazinimi i magazinave, transferimi i ngarkesave, sistemet e përzgjedhjes, përzgjedhja në sistem etj
Kamion i mundshëm: Të gjitha llojet e Forklift, stokers paletë, jack paletë etj
Logo: Përshtatur për të lira.
Kompania :
LingYue, një kompani bazë nga Shandong ifc Group.Headquarter në qytetin Linyi, Shandong Province.More se 20 vjet eksperiencë e pallets servicing.Rich përvojat në prodhim paleta plastike dhe metalike. Një anëtar i Shoqatës së Palleteve të Kinës. Familja Brand LY është pranuar gjerësisht nga ndërmarrjet e Kinës, si Coca-Cola, RedBull, Pranvera e Nongfu dhe kështu me radhë. Patentat tona patenta të tilla si paleta plastike me çelik të përforcuar për sistemet e ngarkimit të ngarkesës së lartë, raft për 5 gallons ujë në shishe, një paleta metalike me tuba të projektimit. Ata janë të gjithë shërbimin e qindra klientëve shumë mirë.
Me zhvillimin e më shumë se 20 vjet, LINGYUE ishte prodhuesi më i madh profesional i paletave plastike të porcelanit. Në vitin 2018, LINGYUE investoi dy fabrika metalike për paleta çeliku dhe prodhimin e paletave të aluminit. Sipërfaqja totale e fabrikave mbulon më shumë se 300000.00 SQM.ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, SGS certificated.Over 400 shtabeve dhe më shumë se 18 inxhinierë të lartë. Qindra paleta plastike molds.Më tepër se 5 milionë copë paleta në vit aftësinë e prodhimit.
Ne po shkojmë drejt prodhuesit më të madh të paletave në të gjithë Kinën.

China Largest Plastic Pallets Manufacturer

Supply Hundreds of plastic pallets in rack able ,stack able ,nest able design .

SHANDONG LINGYUE PACKING PRODUCTS CO.,LTD

Web: https://www.lypallets.com

Hotline:+86-18053958202 -Whatsapp/Wechat

FAX: +86-(0)539-8880037

Email :sales@ly-ifcgroup.com

ADD:1203-146,No.100 Lingong Road,Comprehensive Free Trade Zone,Linyi City, Shandong Province