Albanian  Paleta plastike për grurë dhe farëraPaleta plastike për grurë dhe farë:
Paleta me fytyrë të dyfishtë është një zgjidhje e shkëlqyeshme për ngarkesa të rënda. Dizajni i saj i fuqishëm e bën paletën rezistente ndaj ndikimit dhe në gjendje të mbajnë ngarkesa deri në 2000 kg gjatë transportit, si dhe deri në 6000 kg në ruajtje statike. Kjo paletë me performancë të lartë është gjithashtu ideale për transportimin, magazinimin dhe grumbullimin e çantave të mëdha, të tilla si kripë, sheqer, çimento, çanta me miell etj.
1.Si mund ta di cila paletë i përshtatet përdorimit tim?
 Të gjitha që ju duhet është të jepni më poshtë detaje dhe ekipi ynë i shitjes do të propozojë modele të përshtatshme,
a) Madhësia e paletës Gjatësia * Gjerësia * lartësia
b) Përdorimi i magazinimit të deponisë së përdorimit të paletës OSE depozita me magazinim të magazinimit apo përdorim në një mënyrë të anijeve?
c) Ngarkesa dinamike e kapacitetit të ngarkesës së paletës, ngarkesës statike, duke ngarkuar ngarkesën në përputhje me rrethanat.
2. A mund ta bëni paletën tonë të ngjyrave?
 Ne mund t'ju ndihmojmë të personalizoni ngjyrën.
3. Sa kohë ka koha juaj e dorëzimit?
 Në përgjithësi, 15-20 ditë pasi mori pagesën paradhënie. Nëse vendosni një urdhër zyrtar, ne do të japim
 ju keni një plan prodhimi për të garantuar kohën e dorëzimit.
4. Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
 Në përgjithësi, TT është zakonisht mënyra. Sigurisht, ne gjithashtu pranojmë L / C, PayPal, Unionin Perëndimor ose të tjerët sipas situatës specifike
5.Çdo shërbim tjetër që mund të ofroni?
shtypje logo; ngjyra e personalizuar; vjet garancie
6.A ka ndonjë sigurim të cilësisë?
 Garanci 3 vjet. Një e zëvendëson brenda një viti, dy zëvendësojnë një brenda 2 vitesh, tre zëvendësojnë një brenda 3 vitesh. Dhe mbështesni testin e SGS.
7. Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
Mostrat mund të dërgohen nga DHL / TNT / FEDEX, nga ajri ose shtoni në kontejnerët tuaj të detit

China Largest Plastic Pallets Manufacturer

Supply Hundreds of plastic pallets in rack able ,stack able ,nest able design .

SHANDONG LINGYUE PACKING PRODUCTS CO.,LTD

Web: https://www.lypallets.com

Hotline:+86-18053958202 -Whatsapp/Wechat

FAX: +86-(0)539-8880037

Email :sales@ly-ifcgroup.com

ADD:1203-146,No.100 Lingong Road,Comprehensive Free Trade Zone,Linyi City, Shandong Province