Albanian  Paleta plastike për ruajtjen e bodrumit (2019)paleta plastike për ruajtjen e bodrumit janë të ripërdorshme, të besueshme dhe të personalizuara.
Për dekada me radhë, deponimi dhe operacionet industriale u mbështetën në paleta prej druri për nevojat e tyre të magazinimit dhe të transportit. Sidoqoftë, ka disa pengesa për paletat e drurit, duke përfshirë qëndrueshmërinë e kufizuar, paaftësinë e rastit për të përmbushur standardet e higjenës së sotme dhe dëmtimet e mundshme të shkaktuara nga shartimet e drurit.
Shumë kompani po bëjnë kalimin në paleta të bëra nga substanca plastike - të tilla si polietileni me densitet të lartë, polietileni me dendësi të ulët, polipropileni, blloqe bashkëpolimer dhe materiale plastike të riciklueshme.
 paleta plastike për ruajtjen e bodrumit Avantazhet:
(1). Peshë e lehtë
(2). Jo-toksike, pa ndotje, anti-ujë, anti-shoku, anti-plakje dhe anti-korrozioni pronave
(3). Magazinoni produktet në raft me këto paleta të përdorshme. I qëndrueshëm, i pastër, sanitar.
(4). Eliminon thonjtë të lirshëm, shenja.
(5). Shkumë strukturore një copë është e lehtë për t'u pastruar.
(6) .USDA dhe FDA janë në përputhje. Identifikoni lehtë inventarin.
FAQ
Mund të pranoni shërbimin OEM dhe ODM?
 Po, ne jemi të këndshëm për të pranuar shërbimin OEM dhe ODM.
Cilat parametra rreth paletave plastike duhet të ju ofrojmë për kuotimin e duhur?
 madhësia, aplikimi, ngjyra, ngarkesa e ngarkesës, ngarkesa statike, ngarkesa dinamike dhe qty.
Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
 T / T, Western Union, L / C, PayPal dhe kështu me radhë.
Cila është koha juaj e udhëheqjes?
 5 deri në 15 ditë pune pas marrjes së pagesës.
A janë mostrat tuaja pa pagesë?
 Yeah, mostrat janë akuzuar dhe rimbursohen për urdhërat pjesa më e madhe
A pranoni urdhër provë?
 Po, ne pranojmë urdhër provë përpara se të vendosni një urdhër të madh formal me ne.
Po në lidhje me paketimin tuaj për paleta plastike?
 Çanta plastike, paleta druri, mbështjellje PE film.
Mund të vizitojmë kompaninë tuaj për të inspektuar produktet para dorëzimit?
 Ju jeni të mirëpritur të vizitoni kompaninë tonë për të inspektuar ne dhe produktet tona.

China Largest Plastic Pallets Manufacturer

Supply Hundreds of plastic pallets in rack able ,stack able ,nest able design .

SHANDONG LINGYUE PACKING PRODUCTS CO.,LTD

Web: https://www.lypallets.com

Hotline:+86-18053958202 -Whatsapp/Wechat

FAX: +86-(0)539-8880037

Email :sales@ly-ifcgroup.com

ADD:1203-146,No.100 Lingong Road,Comprehensive Free Trade Zone,Linyi City, Shandong Province