Albanian  ku mund të blej paleta plastike cilësore nga Kina?ku mund të blej paleta plastike cilësore nga Kina?
FAQ
1.Si mund ta di cila paletë i përshtatet përdorimit tim?
Të gjitha që ju duhet është të jepni më poshtë detaje dhe ekipi ynë i shitjes do të propozojë modele të përshtatshme,
a) Madhësia e paletës Gjatësia * Gjerësia * lartësia.
b) Paletat e shfrytëzimit të paletës në gjendje, paletë në dispozicion të rafteve, paletat e përdorimit të dyshemeve, paletat e përdorimit të eksportit.
c) Ngarkesa dinamike e kapacitetit të ngarkesës së paletës, ngarkesës statike, duke ngarkuar ngarkesën në përputhje me rrethanat.
2. A mund ta bëni ngjyrën tonë ose paletën e logos? Sa paleta nuk e renditim?
Ne mund t'ju ndihmojmë që të personalizoni ngjyrën ose logon nëse na jepni dizajne.
peshë e rëndë anët e dyfishta magazinimi depozitimi depozitimi përdorim paleta plastike për çanta mielli
3. Sa kohë ka koha juaj e dorëzimit?
Në përgjithësi, 15-20 ditë pasi mori pagesën paradhënie. Nëse vendosni një urdhër formal, ne do t'ju japim një plan prodhimi për të garantuar kohën e dorëzimit.
4. Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
Në përgjithësi, TT është zakonisht mënyra. Sigurisht, ne gjithashtu pranojmë L / C, PayPal, Unionin Perëndimor ose të tjerët sipas situatës specifike.
5.Çdo shërbim tjetër që mund të ofroni?
Shtypshkronjë; ngjyra e personalizuar; det falas në portin e destinacionit; tre vjet garanci.
6.A ka ndonjë sigurim të cilësisë?
Garanci 3 vjet. Një e zëvendëson brenda një viti, dy zëvendësojnë një brenda 2 vitesh, tre zëvendësojnë një brenda 3 vitesh. Dhe mbështesni testin e SGS.
7. Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
Mostrat mund të dërgohen nga DHL / TNT / FEDEX, nga ajri ose shtoni në kontejnerët tuaj të detit.

China Largest Plastic Pallets Manufacturer

Supply Hundreds of plastic pallets in rack able ,stack able ,nest able design .

SHANDONG LINGYUE PACKING PRODUCTS CO.,LTD

Web: https://www.lypallets.com

Hotline:+86-18053958202 -Whatsapp/Wechat

FAX: +86-(0)539-8880037

Email :sales@ly-ifcgroup.com

ADD:1203-146,No.100 Lingong Road,Comprehensive Free Trade Zone,Linyi City, Shandong Province