Albanian  Pesha e rëndë anësore të dyfishta magazinimi magazinimi stacking paletë plastike për çanta mielliPesha e rëndë anësore të dyfishtë depo magazinimi stacking paleta plastike për çanta mielli:
Paletat janë projektuar si një të vërtetë të gjithë-rounder që ofron performancë të lartë. Është universalisht i aplikueshëm në qarqet e mbyllura, në impiantet e prodhimit dhe në shpërndarjen e mallrave. Përveç kësaj, përdor gjerësisht për vendosjen e stoqeve, siç janë paketimi i çantave, vendosja e kutive dhe kështu me radhë. Fuqia e lartë e goditjes së kësaj palete plastike ul ndjeshëm rrezikun e dëmtimit me trajtim të tillë të parregullt dhe kështu zgjat jetën e shërbimit. Është e lehtë për t'u pastruar pas përdorimit dhe përdoret kryesisht për vendosjen e magazinave me ngarkesë të lartë.
Materiali: Plastik
Lloji: Euro Pallet
Lloji i hyrjes: 4-rruga
Stili: Dyfishohet
Vendi i origjinës: Kinë (kontinent)
Aplikime: për sheqer, kripë, miell dhe çimento çimento përdorim stacking
Ngjyra: standarde blu mund të personalizohet
Tipar: Eko-miqësor, detyrë e rëndë, me perde të përforcuara në çdo cep
Certifikata: CE / SGS / ISO9001
kuvertë: kuvertë e ajrosur
FAQ
1.Si mund ta di cila paletë i përshtatet përdorimit tim?
Të gjitha që ju duhet është të jepni më poshtë detaje dhe ekipi ynë i shitjes do të propozojë modele të përshtatshme,
a) Madhësia e paletës Gjatësia * Gjerësia * lartësia.
b) Paletat e shfrytëzimit të paletës në gjendje, paletë në dispozicion të rafteve, paletat e përdorimit të dyshemeve, paletat e përdorimit të eksportit.
c) Ngarkesa dinamike e kapacitetit të ngarkesës së paletës, ngarkesës statike, duke ngarkuar ngarkesën në përputhje me rrethanat.
2. A mund ta bëni ngjyrën tonë ose paletën e logos? Sa paleta nuk e renditim?
Ne mund t'ju ndihmojmë të personalizoni ngjyrën ose logon nëse na jepni dizajnin tuaj.
peshë e rëndë anët e dyfishta magazinimi depozitimi depozitimi përdorim paleta plastike për çanta mielli
3. Sa kohë ka koha juaj e dorëzimit?
Në përgjithësi, 15-20 ditë pasi mori pagesën paradhënie. Nëse vendosni një urdhër formal, ne do t'ju japim një plan prodhimi për të garantuar kohën e dorëzimit.
4. Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
Në përgjithësi, TT është zakonisht mënyra. Sigurisht, ne gjithashtu pranojmë L / C, PayPal, Unionin Perëndimor ose të tjerët sipas situatës specifike.
5.Çdo shërbim tjetër që mund të ofroni?
Shtypshkronjë; ngjyrën e personalizuar

China Largest Plastic Pallets Manufacturer

Supply Hundreds of plastic pallets in rack able ,stack able ,nest able design .

SHANDONG LINGYUE PACKING PRODUCTS CO.,LTD

Web: https://www.lypallets.com

Hotline:+86-18053958202 -Whatsapp/Wechat

FAX: +86-(0)539-8880037

Email :sales@ly-ifcgroup.com

ADD:1203-146,No.100 Lingong Road,Comprehensive Free Trade Zone,Linyi City, Shandong Province