Albanian  Eksportues paleta plastike në Kinë - Prodhuesi kryesor i KinësKina paleta plastike eksportues - Kina prodhuesi kryesor:
Palleta Materiali: Virgjëresha Anti-Impact plastike.
Ngjyra standarde: Blu ose sipas kërkesës.
Sizes Error: Brenda 2 mm
Tipar: Modelet më të paletave në Kinë
Dizajn paletash: Dysheme të ballafaquara / të vetme
Paketa e transportit: në Bulk ose sipas kërkesës.
Origjina: Kina, kontinent.
Kodi HS: 3923900000
Si të gjeni një paletë?
Aplikimi i paletave është shumë i rëndësishëm.
Për paletat e magazinës së plastikës, klientët e paletave punojnë me raketë me paletë ose me një forklift? Paletat do të përdoren për vendosje të shumëfishta ose për vendosje të vetme?
Për përdorimin e sistemeve të torturave, rafteve normale të paletave selektive dhe sistemit AS / RS? Dizajni i rafteve të ndryshme të paletave, kanë nevojë për dizajn të paletave të ndryshme.
Përndryshe, shërbimi joprofesional definitivisht do të humbasë klientët.
2. Madhësia e paletave duhet të jetë e zbatueshme për ngarkesat e klientëve.
Madhësitë standarde të tilla si 1200 x 1000/1200 x 800 ose madhësi të tjera duhet të personalizohen nga klientët.
3. Kapaciteti ngarkues i paletave duhet të jetë mjaft i fortë, ngarkim dinamik, ngarkim statik dhe ngarkim raftesh.
Kapaciteti i ngarkimit të paletave nuk do të thotë se sa ton ngarkesa do të thyejë paletën. Ndryshe, jetëgjatësia e paletave do të jetë shumë e shkurtër. Kapaciteti ngarkues i ngarkesës së pallatit është i nevojshëm. Furnizuesit profesional duhet të sigurojnë standardin e tyre.
FAQ
1. A mund të kem një mostër për testim?
 Po sigurisht. Ne jemi të kënaqur të ofrojmë mostrën për kontrollin dhe testimin tuaj.
 Besimi i produkteve tona do t'ju kënaqë.
2.Çfarë është mënyra e paketimit?
 Pile ato një nga një, me film Shrink jashtë.
3.Çfarë është koha juaj e udhëheqjes?
 Në përgjithësi, koha jonë e prodhimit është 7 ~ 20 ditë kundrejt pagesës së avancuar.

China Largest Plastic Pallets Manufacturer

Supply Hundreds of plastic pallets in rack able ,stack able ,nest able design .

SHANDONG LINGYUE PACKING PRODUCTS CO.,LTD

Web: https://www.lypallets.com

Hotline:+86-18053958202 -Whatsapp/Wechat

FAX: +86-(0)539-8880037

Email :sales@ly-ifcgroup.com

ADD:1203-146,No.100 Lingong Road,Comprehensive Free Trade Zone,Linyi City, Shandong Province