Albanian  Pallet plastik higjienik të klasës së ushqimit 40 x 48 në ruajtjen e tortësPellet plastike të klasës së ushqimit Higjiena 40 x 48 në magazinimin e magazinimit:
Madhësia: 1.2 x 1.0 metra, 1.1 x 1.1 metra, 1.3 x 1.2 metra dhe kështu me radhë.
Kapaciteti i ngarkesës: 1.5 ton në sistemet e torturave.
Port: Qingdao, Kinë
Kapaciteti prodhues: 5000 copë në muaj
Kushtet e pagesës: L / C, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Money Gram dhe kështu me radhë.
Ngjyra: blu (ose si duhet)
Logo: Shtypni mëndafshin logon tuaj ose të tjerët
Shembull: Në dispozicion (kostoja e paguar nga blerësi)
1. Dizajn profesional, strukturë e arsyeshme, ngarkim i madh, procesi jo-shqip dhe vendosje stabile.
2. Hyrja me katër kantierë, i lehtë për t'u përdorur, i përshtatshëm për transportin e mallrave.
3. Specifikimet e plota për fabrikat, magazinat, dyqanet, garazhet, raftet ose vende të tjera.
4. Teknologji të avancuar të përpunimit për të përmbushur prodhimin masiv me cilësi të lartë dhe në kohën e dorëzimit.
5. Rezistencë të fortë dhe qëndrueshmëri, gamë të gjerë të aplikimit të temperaturës.
6. Rezistente ndaj acidit, alkalit, lagështirës ose korrozionit; të zbatueshme në një sërë rastesh të veçanta.
FAQ
1. A mund ta bëni paletën tonë të ngjyrave? Sa paleta nuk e renditim?
 Ne mund t'ju ndihmojmë të personalizoni ngjyrën. Sasia minimale e porosive: 300 copë.
2. Sa kohë ka koha juaj e dorëzimit?
 Në përgjithësi, 15-20 ditë pasi mori pagesën paradhënie. Nëse vendosni një urdhër formal, ne do t'ju japim një plan prodhimi për të garantuar kohën e dorëzimit.
3.Whats kushtet tuaja të pagesës?
 Në përgjithësi, TT është zakonisht mënyra. Sigurisht, ne gjithashtu pranojmë L / C, PayPal, Unionin Perëndimor ose të tjerët sipas situatës specifike.
4.Çdo shërbim tjetër që mund të ofroni?
 Shtypja e logos tuaj në paleta. Dhe ofroni shërbimin më të mirë pas shitjes për ju.
5.A ka ndonjë sigurim të cilësisë?
 Vitet e garancisë. Dhe mbështesni raportin e testimit.
6. Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
Pas konfirmimit të çmimit, ju mund të kërkoni një mostër për të kontrolluar cilësinë tonë. Për sa kohë që ju të përballoni ngarkesën ekspres. Për produktet e reja të dizajnit, zakonisht zgjat rreth 15-20 ditë për të marrë mostrën e parë.

China Largest Plastic Pallets Manufacturer

Supply Hundreds of plastic pallets in rack able ,stack able ,nest able design .

SHANDONG LINGYUE PACKING PRODUCTS CO.,LTD

Web: https://www.lypallets.com

Hotline:+86-18053958202 -Whatsapp/Wechat

FAX: +86-(0)539-8880037

Email :sales@ly-ifcgroup.com

ADD:1203-146,No.100 Lingong Road,Comprehensive Free Trade Zone,Linyi City, Shandong Province