Albanian  Paleta plastike e disponueshme në çmime të lira me një mënyrë dizajni prej 9 këmbëshPaleta plastike e disponueshme në çmime të lira me një mënyrë dizajni prej 9 këmbësh.
Material: Plastic
Lloji: Pallet plastike me një përdorim të vetëm
Lloji i hyrjes: 4-rruga
Stili: E vetmja e ballafaquar
Vendi i origjinës: Kinë (kontinent)
Emri i markës: LY
Madhësia e disponueshme: 1.2 x 1.0 metra, 1.2 x 0.8 metra, 1.1 x 1.1 metra, 1.2 x 1.2 metra dhe kështu me radhë.
Ngjyra: Blu, e zezë, e kuqe ose të tjera
Ngarkesë dinamike: 0.5 ton
Ngarkesa statike: 2 ton
Tipar: një mënyrë anijeve, peshë e lehtë.
Përdorimi: magazinimi, qarkullim një herë
Logo: Shtypja mëndafshi
Aftësia e Furnizimit: 10,000 copë / copë në muaj
Detajet e paketimit: Bulk ose sipas kërkesës.
Portin e ngarkimit: Porta Qingdao, porcelani
Avantazhi i paletave plastike krahasuar me paletat e tjera të drurit.
1. Struktura e paletës plastike është më e mirë se paleta e drurit, zvogëlimi i mbeturinave të dëmtimit të paletës;
2.Më shumë e lehtë për t'u pastruar se paleta e drurit;
3. Mos dëmtoni në transport dhe është shumë i qëndrueshëm;
3. Të përshtatshme për të gjitha llojet e mallrave, të sigurisë dhe të shëndetit;
4. Ka të gjitha llojet e ngjyrave;
5. Prova lagështi, e lehtë për t'u pastruar, mund të riciklohet;
6.Në kushtin e barabartë në peshë, kapaciteti i ngarkesës së paletës plastike është pesë herë më shumë si paleta druri;
7.Përgjatjet më të gjata të jetës, rreth 5-7 herë në paleta druri;

China Largest Plastic Pallets Manufacturer

Supply Hundreds of plastic pallets in rack able ,stack able ,nest able design .

SHANDONG LINGYUE PACKING PRODUCTS CO.,LTD

Web: https://www.lypallets.com

Hotline:+86-18053958202 -Whatsapp/Wechat

FAX: +86-(0)539-8880037

Email :sales@ly-ifcgroup.com

ADD:1203-146,No.100 Lingong Road,Comprehensive Free Trade Zone,Linyi City, Shandong Province