Macedonian  Пластична палета со големина 1,2 x 1,0 метри и 0,8 х 1,2 метриПластична палета со големина 1,2 x 1,0 метри и 0,8 х 1,2 метри:
Материјал: пластика
Тип на влегување: 4-насочен
Стил: Едноставна
Земја на потекло: Кина (континентална)
Големина: 1,2 х 1,0 метри и 1,2 х 0,8 метри.
Другите големини се достапни по барање.
Динамичко оптоварување: 0,5 тони
Статичко оптоварување: 2,0 тони
Боја: стандардна сина или како што се бара.
Лого: Прилагодено; Свила печатење / врежана.
Набавка способност: 10.000 парче / парчиња месечно.
Пакување во рефус.
Порт на вчитување: Кингдао пристаниште, Кина.
Водечко време: Во рок од 15 дена.

China Largest Plastic Pallets Manufacturer

Supply Hundreds of plastic pallets in rack able ,stack able ,nest able design .

SHANDONG LINGYUE PACKING PRODUCTS CO.,LTD

Web: https://www.lypallets.com

Hotline:+86-18053958202 -Whatsapp/Wechat

FAX: +86-(0)539-8880037

Email :sales@ly-ifcgroup.com

ADD:1203-146,No.100 Lingong Road,Comprehensive Free Trade Zone,Linyi City, Shandong Province