Albanian  Paleta plastike me madhësi 1.2 x 1.0 metër dhe 0.8 x 1.2 metraPaleta plastike me madhësi 1,2 x 1,0 metër dhe 0,8 x 1,2 metër:
Materiali: Plastik
Lloji i hyrjes: 4-rruga
Stili: E vetmja e ballafaquar
Vendi i origjinës: Kinë (kontinent)
Madhësia: 1.2 x 1.0 metra dhe 1.2 x 0.8 metra.
Madhësi të tjera janë në dispozicion siç kërkohet.
Ngarkimi dinamik: 0.5 ton
Ngarkesa statike: 2.0 ton
Ngjyra: Standard Blue ose siç kërkohet.
Logo: personalizuar; Printime mëndafshi / Embossed.
Aftësia e Furnizimit: 10,000 copë / copë në muaj.
Paketimi në masë.
Portin e ngarkimit: Porta Qingdao, porcelani.
Kohë drejtuese: Brenda 15 ditëve.

China Largest Plastic Pallets Manufacturer

Supply Hundreds of plastic pallets in rack able ,stack able ,nest able design .

SHANDONG LINGYUE PACKING PRODUCTS CO.,LTD

Web: https://www.lypallets.com

Hotline:+86-18053958202 -Whatsapp/Wechat

FAX: +86-(0)539-8880037

Email :sales@ly-ifcgroup.com

ADD:1203-146,No.100 Lingong Road,Comprehensive Free Trade Zone,Linyi City, Shandong Province